TAK, PŁYWAMY! W zakładce GRAFIK ONLINE podane są wolne godziny na zajęcia indywidualne, w grupach 2os i dla grup 5-osobowych.

PŁYWANIE PROGRES

O Nas

Mamy pewną teorię. Uważamy, że w XXI wieku w którym żyjemy, każdy z nas powinien czuć się bezpiecznie w wodzie. Powszechna dostępność do basenów oraz nowe, efektywne metody nauki – to po prostu trzeba wykorzystać. Nie tylko dla zdrowia, ale i dla własnego bezpieczeństwa czy też frajdy np. z wakacji nad wodą. Wiemy z doświadczenia, że dla wielu dorosłych brak umiejętności pływania to spory kompleks. Rozprawmy się z nim!

Gwarantujemy merytoryczne podejście – wytłumaczymy Ci do czego dążymy, jak ma wyglądać prawidłowy ruch w wybranym stylu pływackim. Szybko wyłapiemy błędy i dostosujemy ćwiczenia tak, aby w efekcie otrzymać piękny, poprawny styl. Chcemy, żeby pływanie sprawiało Wam radość.

Akademia Pływania Progres została stworzona z myślą o dorosłych. Pomysłodawczynią Akademii i jej założycielką jest Marta. 

Marta: „Nauka pływania z osobami dorosłymi to dla mnie pasja i przyjemność. Lubię obserowować efekty mojej pracy i wyciągać kolejne wnioski z nauki osób dorosłych, żeby osiągać jeszcze lepsze rezultaty.
Metodyka pływania Akademii Progres opiera się głównie na sposobie nauki pływania Total Immersion (około 70%), z kolei resztę dopracowałam sama – na podstawie doświadczenia w prowadzeniu nauki pływania dla osób dorosłych. Dzięki temu udało się połączyć nowoczesne sposoby na naukę pływania oraz sprawdzone ćwiczenia do danego stylu. Nie interesuje mnie nauka dla uczenia, interesują mnie efekty – od początku pływamy bez przyborów/pomocników pływackich; te pojawią się kiedy zaczniecie pływać sami.”

Prowadzimy naukę pływania dla dorosłych, dzieląc kursy na konkretne style pływackie. Kursy grupowe odbywają się w kameralnych, maksymalnie 4 osobowych grupach, co umożliwia indywidualne podejście do kursantów. Grupowe zajęcia jednego stylu trwają około 2/4 miesięcy, tj. 15 godzin. Kursy realizujemy w cyklu 1 lub 2x w tygodniu.
Istnieje również możliwość zapisania się na zajęcia indywidualne. 

Kochamy wodę i chcielibyśmy zarazić tą pasją innych

Nasi instruktorzy

Marta Kurzawska

Założycielka Akademii. Z pływaniem związana od najmłodszych lat, a woda to zdecydowanie jej ulubione środowisko. Od 7 lat instruktorka nauki pływania, od 3 trenerka Total Immersion. Ma bogate doświadczenie w pracy z dorosłymi – nauka od podstaw, poprawa stylu; również przygotowanie do startów triathlonowych. Stawia na profesjonalne podejście oraz bezstresową naukę w wesołej atmosferze. Konkretne wskazówki w połączeniu z odpowiednio dobranymi ćwiczeniami to jej sposób na sukces i postępy kursantów. Nie straszne jej tzw. „beznadziejne przypadki”

PŁYWANIE PROGRES

Opinie klientów

Nauka pływania z Panią Martą to pełen profesjonalizm. Swoją przygodę z pływaniem zaczęłam w lutym. Przez te dwa miesiące Marta zdążyła  „zarazić” mnie pływaniem. Nauka odbywa się w bardzo miłej atmosferze dającej jednocześnie poczucie dużego bezpieczeństwa. Marta jest bardzo sympatyczną, energiczną i profesjonalną trenerką. Cieszę się, że to właśnie z nią uczyłam się pływać 🙂

Agnieszka

Pływałem z Martą przez rok przygotowując się do startu na 1/2 Ironmana. Przez ten czas zdecydowanie poprawiłem technikę  pływania oraz szybkość. Startowalem z poziomu powyżej 2 min/100m na dystansie 1900m a po treningach z Martą wyciągnąłem na zawodach 1:45. Polecam zarówno początkującym jak i średnio zaawansowanym. Ponadto Marta zapewnia świetną atmosferę na treningach i nawet najcięższe sesje stają się czystą przyjemnością.

 

Wojtek

Trening z Martą cechuje profesjonalizm, doświadczenie oraz w pełni fachowe podejście pedagogiczne. Zajęcia prowadzone w sposób jasny i zrozumiały. Skupienie Marty na wykonywaniu Twoich prawidłowych ruchów w szybki sposób wyeliminuje stare nawyki oraz otworzy drzwi do pływania w sposób płynny i co najważniejsze czerpania z pływania wiele przyjemności.

Łukasz

Marta jest bardzo kontaktową osobą, potrafiącą przekazać wiedzę w sposób zrozumiały i adekwatny do poziomu zaawansowania kursanta. Zajęcia są prowadzone profesjonalnie i z dużą dozą humoru. Mimo, iż jest konsekwntna i wymagająca na zajęciach, to pływa się z przyjemnością. Często filmuje treningi co jeszcze bardziej pomaga przy pracy nad stylem.

Sławek